Ardıçlı Evden Eve Nakliyat

Ardıçlı evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen insanların aklında birçok soru var. Eşya güvenliği, zaman kullanımı bunların başında geliyor. Ardıçlı evden eve nakliyat olarak bunların tümünü göz önünde bulunduruyoruz. Profesyonel bir biçimde hareket eden ve aynı zamanda sektör içinde deneyimi olan ekibimiz, sizin beklentilerinizi karşılıyor. Paketleme, yükleme, taşıma gibi birçok farklı aşama esnasında tek bir sorun dahi ortaya çıkmıyor.

Ardıçlı Nakliyat

Ardıçlı nakliyat ve taşıma işlemlerinde takip ettiğimiz başarılı ve beklentileri sonuna kadar karşılayan yol şöyledir; Bizi tercih eden müşterilerimizden bazı bilgileri almamız gerekmektedir. Özellikle mahalle ve semtin açık şekilde belirtilmesi, oraya çok kısa süre içerisinde gelebilmemiz için büyük bir önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra eşyaların taşınacağı evin bilgilerini, kaçıncı katta bulunduğunu ve adresini de söylemeniz lazım. Bunun sonucunda kullanılacak olan araç tipine karar verilirken aynı zamanda ödeme miktarı da tam olarak netleşecektir. Eşya taşıma işlemlerinde en çok dikkat ettiğimiz noktaların başında ambalajlanması gelmektedir. Yani kutuların doğru şekilde sarılması, eşyaların korunması büyük önem arz eder. Bu konuda da personelimiz gerekli olan eğitime sahip olduğundan, denetimlerimizi yaparak onları tamamen taşınmaya hazır hale getiriyoruz.

Ardıçlı evden eve nakliyat olarak yeniliklere başarılı bir biçimde ayak uydurduğumuz için eski sistemleri tercih etmeyiz. Personelimiz eşya taşırken, kendileri ve sizin adınıza avantaj olan asansörlü taşımacılık ilkelerine göre hareket ederler ve bu mekanizmayı kullanırlar. Her kata çıkabilmesinin yanı sıra aynı zamanda eşyaların korunması konusunda başarılıdır. İşlerin çok çabuk bir biçimde sonlanmasını sağlaması bir diğer özelliğidir.

Evden alınmış ve kamyona yüklenmiş olan eşyalar, vermiş olduğunuz adrese doğru yola koyulur. Eşyaların tümü, farklı bir sistem olmadan yani asansör yardımıyla hangi katta olursa olsun hemen oraya çıkarılmaktadır.